O nas - Carmelia Patisserie

O NAS

W Carmelia Patisserie  dbamy, aby każdy wypiek był kwintesencją wyjątkowego smaku i nieodpartej elegancji.  To wyjątkowe połączenie sprawia, że nasze torty i ciasta stają się słodkimi dziełami sztuki, które uświetnią najważniejsze chwile w życiu. Nasza internetowa cukiernia przedstawia wyszukane i przygotowane z największą precyzją kompozycje, zachwycające niespotykaną fuzją smaków. Nieustannie rozwijamy naszą pasję i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać nawet najbardziej wyszukanym zamówieniom. Wypieki Carmelia Patisserie  to doskonały sposób, aby podkreślić każdą uroczystość, rodzinne spotkanie czy przyjęcie. Bazujemy na tradycyjnych recepturach wzbogacając je o nowoczesne oraz autorskie pomysły tworząc w ten sposób nową, lepszą jakość. Dzięki temu nasze wypieki są różnorodne zarówno w formie, jak i w smaku.


 art paradise

Carmelia Patisserie oferuje torty, ciasta oraz wypieki sezonowe, które mogą Państwo zamówić bezpośrednio na naszej stronie. Połączenie ogromnej pasji oraz nieustannej chęci tworzenia nowych smaków sprawia, że każdego dnia odkrywamy wyśmienite i oryginalne kompozycje. Bazujemy na tradycyjnych recepturach wzbogacając je o nowoczesne oraz autorskie pomysł tworząc w ten sposób nową, lepszą jakość . Dzięki temu nasze wypieki są różnorodne zarówno o formie, jaki i w smaku.


 art paradise

Szef cukierni - Oskar Wiewiórski

Oskara wyróżnia spokój i skupienie. Każdy jego deser jest wyjątkowo precyzyjnie skomponowany. W cukiernictwie najważniejsze są dla niego minimalizm, klasyka i tradycja. Z Ogromnym zaangażowaniem poszukuje najlepszych produktów, dzięki którym jego wyroby zachwycają swoją prostotą i głębią smaku. Z chęcią słucha wszelkich uwag, bo dzięki nim może dążyć do perfekcji.


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Nieustannie rozwijamy naszą pasję i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać nawet najbardziej wyszukanym zamówieniom.
PASJA
Połączenie ogromnej pasji oraz nieustannej chęci tworzenia nowych smaków sprawia, że każdego dnia odkrywamy wyśmienite i oryginalne kompozycje.
IDEALNE NA KAŻDĄ OKAZJĘ
Wypieki Carmelia Patisserie to doskonały sposób, aby podkreślić każdą uroczystość, rodzinne spotkanie czy przyjęcie.